Уважаемые абоненты!!!
С 1 ого ноября 2021 года оператор Интертелеком 
прекращает обслуживание абонентов на территории 
Харьковской области!


По вопросам доступа к Интернету просьба обращаться по номерам:

(063) 045-75-05
(096)47-37-907

 

  


Google+
Новости
Дата публикации: 11.01.2016
Інтертелеком не зупиняється на досягнутому: підсумки модернізації мережі
 «Інтертелеком» залишається оператором з найширшим 3G покриттям в Україні: воно охоплює більше 14 000 населених пунктів у всіх областях, а також основні автомобільні та залізничні шляхи. Свобода подорожей зі стабільним та якісним високошвидкісним 3G інтернетом забезпечується 2 099 базовими станціями оператора.

Ця значна для стандарту CDMA кількість БС забезпечує роботунайширшої 3G мережі в країні завдяки тому, що діапазон сигналу однієї базової станції CDMA охоплює більшу територію в порівнянні зі станціями інших популярних стандартів зв'язку. Технічні виміри в мережі «Інтертелеком» показали наявність стійкого сигналу на відстані до 45 кілометрів від базової станції.

Споживання трафіку в мережі «Інтертелеком» постійно зростає. Безлімітний 3G інтернет у всіх тарифних планах і великі пакети високошвидкісних мегабайт дозволяють абонентам не обмежувати себе у завантаженні трафіку. Можливість без проблем завантажувати та ділитися великими обсягами даних користувачам забезпечує висока швидкість технології Rev.B — до 14 Мбіт/с. Карту покриття Rev.B можна побачити на сайті оператора.

Для підтримки та збільшення швидкості передачі даних у мережі, а також поліпшення якості покриття оператор системно веде роботи з модернізації обладнання. Постійний автоматизований моніторинг мережі дозволяє виявляти найбільш завантажені зони та оперативно здійснювати модернізацію базових станцій. Оптимізувати процес допоміг сервіс «Інтертелеком-Speedtest», завдяки якому фахівці компанії зіставили внутрішню статистику і зовнішні абонентські дані та використовували їх для більш точного планування модернізації з урахуванням потреб абонентів. Так, за 2015 рік модернізації піддалося більше 280 базових станцій. Приріст швидкості після завершення технічних робіт в середньому становить 27%.

«Протягом усього року ми спостерігали зростання споживання мультимедійного контенту. У відповідь на цю тенденцію ми інвестуємо в підвищення якості мережі, збільшення середньої швидкості та можливість передачі великих обсягів даних. Таким чином, підключаючись до «Інтертелеком», користувачі можуть споживати і ділитися контентом на найбільш вигідних умовах практично в будь-якій точці країни», — підкреслив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов.

 
Ремонт, прошивка, перепрошивка, модемов и терминалов стандарта CDMA