Уважаемые абоненты!!!
С 1 ого ноября 2021 года оператор Интертелеком 
прекращает обслуживание абонентов на территории 
Харьковской области!


По вопросам доступа к Интернету просьба обращаться по номерам:

(063) 045-75-05
(096)47-37-907

 

  


Google+
Новости
Дата публикации: 13.01.2016
Абоненти «Інтертелеком» спожили 55 000 терабайт 3G інтернету
 Для українських користувачів мобільного зв'язку минулий рік пройшов під знаком 3G інтернету. Впровадження 3G у всіх мобільних мережах стало новим етапом для українського телеком-ринку. Для «Інтертелеком», який як і раніше займає першу позицію по території покриття 3G мережі, це стало стимулом для вдосконалення та підвищення якості послуг. Рішення, запропоновані оператором у 2015 році, оптимально відповідають ринковим трендам і задовольняють потреби користувачів.

Все більше абонентів воліє мати «безшовний» доступ до контенту та інформації з декількох пристроїв (смартфона, планшета, ноутбука) для більш зручної роботи. Дослідження серед абонентів «Інтертелеком» показало, що понад 75% користувачів для споживання 3G користуються двома та більше пристроями. Також Україна підтримує глобальну тенденцію споживання трафіку мобільного інтернету. Основна частка припадає на відео-контент — youtube та інші сервіси потокового відтворення, доступ до яких з 3G інтернетом став більш простим і зручним.

У мережі «Інтертелеком» також спостерігалося зростання споживання трафіку. Обсяг спожитого за 2015 рік 3G трафіку склав більше 55 000 терабайт — на 7% більше, ніж у 2014 році. Такі показники стали можливі саме з «Інтертелеком», який пропонує користувачам найбільш доступні та вигідні безлімітні 3G тарифи. Кожен користувач може підібрати пропозицію з відповідним обсягом високошвидкісних мегабайт — від 3 ГБ всього за 20 грн на місяць з тарифом «Супер 3G планшет 40» до повного безліміту в тарифному плані «Супер 3G безліміт». З останнім користувачі мобільного 3G інтернету отримують рівні можливості з користувачами проводового доступу. Найбільшою популярністю «Супер 3G безліміт» користується в Київській, Одеській та Херсонській областях.

Великі пакети високошвидкісного 3G можна з комфортом використовувати на декількох пристроях — і для цього «Інтертелеком» запропонував нові вигідні умови на мобільні Wi Fi роутери. З таким гаджетом можна роздавати інтернет до 8 пристроїв одноразово, не переплачуючи за 3G (адже використовується тільки один тариф на самому роутері), забезпечуючи доступ для будь-яких девайсів з підтримкою Wi Fi і користуючись при цьому повною свободою переміщень по Україні. Попит на коробкові рішення в 2015 році в порівнянні з 2014 м збільшився на 46%. Абсолютним хітом продажів з часткою більше 40% став мобільний Wi Fi роутер Huawei 5321 (EVDO Rev.B), а до кінця року продемонстрував зростання і роутер Huawei 5220 (EVDO Rev.A), вартість якого знизилася до 699 грн.

Протягом року «Інтертелеком» системно модернізував свою мережу для підтримки високої швидкості доступу 3G абонентів. Робити це в першу чергу там, де навантаження найбільше, допомогло взаємодію з користувачами в рамках проекту «Інтертелеком-Speedtest». Вимірюючи швидкість інтернету, абоненти склали цілу базу даних, за інформацією з якої фахівці компанії планували і проводили модернізацію мережі.

Стати ближче до користувачів «Інтертелеком» допомогла і соціальна активність. Протягом року оператор на партнерській основі брав участь у проектах та заходах, присвячених бізнесу, освіті, розвитку IT-індустрії, здоровому способу життя та музиці. Крім того, «Інтертелеком» продовжив активно розвивати свою національну програму інтернетизації країни. Спільно з УЗШК безкоштовним високошвидкісним Wi Fi доступом були забезпечені потяги класу «Інтерсіті» та «Інтерсіті+». Понад 600 одиниць громадського транспорту в різних містах України забезпечені Wi Fi доступом. У другій половині року тестування інтернет-доступу стартувало на поїздах «Укрзалізниці».

Такі масштабні проекти можливі для «Інтертелеком» завдяки території покриття 3G мережі, яка охоплює понад 14 000 населених пунктів і основні автомобільні та залізничні шляхи. За підсумками 2015 року «Інтертелеком» лідирує в цій сфері з величезним відривом, забезпечуючи «килимове» покриття 3G інтернету в Україні.

 
Ремонт, прошивка, перепрошивка, модемов и терминалов стандарта CDMA